Fotogalerie Napište nám Odběr aktualit

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Dění v obci > Aktuality > Výluka na trati Most - Rakovník

Výluka na trati Most - RakovníkProvozovatel dráhy, Správa železniční dopravní cesty, s. o., informuje o plánované výluce na železniční trati 126 Most - Rakovník a zpět, která bude probíhat v úseku Most - Lenešice a zpět, nepřetržitě od 15. října 2018, 08:00 hodin do 17. října 2018, 18:00 hodin. Účelem této výluky je údržba na trati ve vyloučeném úseku. Dopravce České dráhy, a. s. proto musí přistoupit k následujícím opatřením:

 

Ve dnech 15. až 17. října 2018 budou všechny osobní vlaky po dobu výluky nahrazeny náhradní autobusovou dopravou v úseku Most - Lenešice a zpět.

Ve dnech 15. a 16. října 2018 bude osobní vlak 6745 nahrazeny náhradní autobusovou dopravou v úseku Most - Domoušice.

 

Všechny nahrazené spoje budou jezdit podle pravidelného jízdního řádu - trať 126. Předpokládané zpoždění náhradní autobusové dopravy může dosáhnout cca 5 až 10 minut.

 

Upozornění U všech vlaků nebudou v úseku s náhradní autobusovou dopravou garantována služba uvedená v jízdním řádu tzn. "Vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku", "Přeprava spoluzavazadel" a "Úschova během přepravy". Přeprava kočárků bude možná pouze do vyčerpání kapacity autobusu náhradní dopravy. Za případné komplikace způsobené výlukami se předem omlouváme.