Fotogalerie Napište nám Odběr aktualit

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Dění v obci > Aktuality > Revitalizace návsi v rámci projektu Místa zblízka, akutalizace

Revitalizace návsi v rámci projektu Místa zblízka, akutalizaceVe čtvrtek 6. září proběhlo setkání občanů, které zajímá kde žijí a mají chuť si říci co je trápí a co jim v okolí jejich obydlí třeba chybí. Výsledkem bylo zmapování lokalit, které by mohly být jinak a lépe využity, byly pojmenovány problémy a možnosti. Nyní bychom rádi získali konkrétní podněty, jak s prostorem návsi v Zeměchách naložit. Výstupem by měl být návrh, který bude vodítkem pro další využití a uspořádání prostoru od hospody Na Statku kolem školy, školky až k panelce na Vinec. Návodné otázky jsou vepsány do situace níže v tomto emailu. Zkuste si na ně odpovědět, ale nenechávejte si to jen pro sebe, pošlete nám email (starosta@jimlin.cz), zprávu (732281893) nebo přijďte 20.9.2018 v 9.00 hodin do knihovny v Zeměchách, kde budeme o věci diskutovat.

Zeměchy náves.png

 

 

 

 

 

Obec Jimlín se zapojila do projektu Místa zblízka https://www.mistazblizka.cz/cs, který si klade za cíl pomáhat aktivním lidem rozvíjet jejich region a vytvářet komunitu, která umí řešit místní výzvy. V rámci tohoto projektu proběhne setkání s odborníky a diskuse o možnostech jak by bylo možné upravit a využít náves v Zeměchách. Máte možnost se zapojit se aktivně přímo   a to 6. září 2018, kdy se sejdeme ve 14 hodin u základní školy v Zeměchách a budeme diskutovat nad návrhy a nápady.
Pokud nemáte čas přijít osobně, napište nám svůj podnět na tabuli s mapou, která bude umístěna před obchodem v Zeměchách od 29.8. do 6.9. 2018.

Návrh zpracovaný odborníky bude představen na setkání 20.9.2018 v 9. hodin v prostorách knihovny v Zeměchách.Pozvánka